Please enable JavaScript to view this website
 
Gruszka i Pietruszka - logo

Poznaj nasz zespół

Miłość do życia w zgodzie z naturą
kontra miłości do życia w przestrzeni miejskiej.
Wykluczające się pojęcia?

My chcemy udowodnić, że to możliwe!

Gruszka i Pietruszka to inicjatywa wynikająca wprost z naszych potrzeb, dlatego wkładamy w nią tyle serca. Chcemy, aby nawet najbardziej zabiegani wrocławianie mieli dostęp do pysznych, ekologicznych produktów bez konieczności spędzania każdej wolnej chwili na jeżdżeniu od bazaru do eko sklepu. Dodatkowo wyposażyliśmy skrzynki o przepisy, dzięki którym gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze i wprowadzi do twojej kuchni mnóstwo całkiem nowych smaków.

Maciek wyszukuje dostawców, podgląda grządki i odpowiada za logistykę. Mariusz łapie za garnki i tworzy ze zdobytych przez Maćka produktów fantastyczne potrawy, a Jola i Dominik koordynują projekt i zarządzają częścią kreatywną całej inicjatywy. Wszyscy razem główkują jak sprawić, żeby wrzucone do drewnianych skrzynek produkty przeniosły Was do świata lokalnych gospodarstw i pełnych natury smaków.

powrót
Hello, Gruszka Pietruszka

793 707 936
Please enable Javascript to view


Gruszka i Pietruszka to inicjatywa wynikająca wprost z naszych potrzeb, dlatego wkładamy w nią tyle serca. Narazie tylko Wrocław. Chcemy, aby nawet najbardziej zabiegani wrocławianie mieli dostęp do pysznych, ekologicznych warzyw i mięsa bez konieczności spędzania każdej wolnej chwili na jeżdżeniu od bazaru do eko sklepu. Gdy tworzyliśmy tą inicjatywę w głowie mieliśmy mleczarzy, którzy co rano podmieniali pustą butelkę mleka na pełną pod drzwiami naszych rodziców czy dziadków. Chcielibyśmy zastosować tą zasadę, żeby w każdym domu znalazło się miejsce na zdrową, samodzielnie przygotowaną żywność bez konieczności kupowania litra oleju sezamowego czy pół litra sosu sojowego do jednej czy dwóch potraw.

Dlatego do każdej skrzynki oprócz kilku kilogramów owoców, warzyw i artykułów pakowanych dołączone są też przepisy. Gruszka i Pietruszka to zdrowa żywność, którą po przyjściu z pracy możesz od razu wykorzystać - wybierasz przepis i szykujesz specjalnie przyszykowane potrawy z towarów prosto od rolnika. Wszystko jest w zestawie, potrzebujesz jedynie soli, pieprzu, oliwy do smażenia i miejsca do przygotowania obiadu czy kolacji. Staramy się tworzyć potrawy w taki sposóby, by były sezonowe, żeby nikt nie przegapił szparagów czy borówek.

Od początku ważna była jakość – zarówno produktów jak i przygotowanych przez nas przepisów. Chcemy, aby były nietuzinkowe, bo z polskich produktów oprócz dań tradycyjnych można przygotować całą feerię smaków z różnych stron świata. Mamy nadzieję, że nasz pomysł, nasze produkty przypadną Wam do gustu i będziemy razem wspierać miejscowych rolników, szykując przy tym restauracyjnej jakości jedzenie samodzielnie w swojej kuchni, z dostawą pod same drzwi.

W ofercie mamy trzy typy skrzynek. Wegetariańską, standradową i rodzinną, dostarczamy je co 2 tydzień. W przyszłości chcielibyśmy żeby zdrowa żywność docierała do Was co tydzień, ale na tą chwilę, jeszcze nie mamy takiej możliwości. Zapraszamy do zamawiania skrzynek prosto od rolnika.

Gruszka i Pietruszka - Zdrowa żywność Wrocław

Copyright © 2016 Gruszka i Pietruszka. designed by Coal Creative - agencja interaktywna