Please enable JavaScript to view this website
 
Gruszka i Pietruszka - logo

 

Prywatność Użytkowników odwiedzających nasz serwis internetowy ma dla nas priorytetowe znaczenie. Informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby zgodnie z obowiązującym prawem zagwarantować poufność posiadanych danych osobowych. Administrowane przez nas bazy danych spełniają wymogi GIODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U.2002.101.926 j.t. z późn. zm.). Gwarantujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem, nie będziemy bez zgody zainteresowanych osób, przekazywać ani udostępniać zebranych danych osobowych.
Korzystając ze stron serwisu internetowego www.gruszka-pietruszka.pl Użytkownik potwierdza pełną akceptację następujących warunków:

 1. 1. Podmiot posiadający prawa do przetwarzania danych oraz osoby odpowiedzialne za przetwarzanie danych
  Administratorem bazy danych osobowych jest firma C & C Dominik Żochowski 52-326 Wrocław, ul. Czekoladowa 50/2 NIP 899-244-25-89 REGON 364135436.
 2. 2. Cel, sposób przetwarzania oraz bezpieczeństwo danych osobowych
  Statystyki zbiorcze dotyczące odwiedzin oraz inne informacje związane z witryną, które nie pozwalają na identyfikację Użytkowników, są wykorzystywane przez nas wyłącznie do poprawy jakości i optymalizacji działania naszego serwisu.
      Zawartość serwisu jest ogólnie dostępna. Konieczność podawania swoich danych osobowych dotyczy wyłącznie usług: "Formularz kontaktowy", "Newsletter", "Formularz rezerwacji" oraz dostarczanie, po uprzednim uzyskaniu zgody na przetwarzanie danych, informacji marketingowych, handlowych i/lub promocji, a także wysyłanie materiałów reklamowych i realizacja sprzedaży bezpośredniej lub wysyłanie interaktywnych informacji handlowych dotyczących produktów, usług i innych działalności C & C Dominik Żochowski
      Przetwarzanie danych osobowych dla każdego z powyższych celów odbywać się będzie w formie papierowej, automatycznej i elektronicznej, a w szczególności za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu oraz drogą telefaxową.
      Dane osobowe przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia oraz wymogami polskiego prawa, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U.2002.101.926 j.t. z późn. zm.).
 3. 3. Skutki ewentualnego braku udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
  Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże, w przypadku braku danych osobowych oznaczonych jako "obowiązkowe", zamawiana usługa nie będzie mogła zostać zrealizowana.
 4. 4. Podmioty, którym dane osobowe mogą być udostępniane
  Państwa dane osobowe mogą być podane do wiadomości osobom trzecim w przypadku, gdy będą tego wymagały przepisy prawa, aby spełnić żądania pochodzące od władz publicznych, które mają prawo zażądać takich informacji.
 5. 5. Twoje prawa
  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U.2002.101.926 j.t. z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.) zapewniamy Użytkownikowi prawo wglądu do własnych danych osobowych, natychmiastowej aktualizacji lub usunięcia danych osobowych, wnoszenia sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych osobowych do celów marketingowych, handlowych lub reklamowych zwracając się do: C & C Dominik Żochowski 52-326 Wrocław, ul. Czekoladowa 50/2
 6. 6. Zmiany zasad zachowania poufności informacji
  Zasady zachowania poufności informacji mogą zostać zmienione w każdej chwili, bez konieczności powiadomienia Użytkownika. Wszelkie zmiany będą uwzględniać przepisy obowiązującego prawa i zostaną zamieszczone na tej stronie.

 

powrót
Hello, Gruszka Pietruszka

793 707 936
Please enable Javascript to view


Gruszka i Pietruszka to inicjatywa wynikająca wprost z naszych potrzeb, dlatego wkładamy w nią tyle serca. Narazie tylko Wrocław. Chcemy, aby nawet najbardziej zabiegani wrocławianie mieli dostęp do pysznych, ekologicznych warzyw i mięsa bez konieczności spędzania każdej wolnej chwili na jeżdżeniu od bazaru do eko sklepu. Gdy tworzyliśmy tą inicjatywę w głowie mieliśmy mleczarzy, którzy co rano podmieniali pustą butelkę mleka na pełną pod drzwiami naszych rodziców czy dziadków. Chcielibyśmy zastosować tą zasadę, żeby w każdym domu znalazło się miejsce na zdrową, samodzielnie przygotowaną żywność bez konieczności kupowania litra oleju sezamowego czy pół litra sosu sojowego do jednej czy dwóch potraw.

Dlatego do każdej skrzynki oprócz kilku kilogramów owoców, warzyw i artykułów pakowanych dołączone są też przepisy. Gruszka i Pietruszka to zdrowa żywność, którą po przyjściu z pracy możesz od razu wykorzystać - wybierasz przepis i szykujesz specjalnie przyszykowane potrawy z towarów prosto od rolnika. Wszystko jest w zestawie, potrzebujesz jedynie soli, pieprzu, oliwy do smażenia i miejsca do przygotowania obiadu czy kolacji. Staramy się tworzyć potrawy w taki sposóby, by były sezonowe, żeby nikt nie przegapił szparagów czy borówek.

Od początku ważna była jakość – zarówno produktów jak i przygotowanych przez nas przepisów. Chcemy, aby były nietuzinkowe, bo z polskich produktów oprócz dań tradycyjnych można przygotować całą feerię smaków z różnych stron świata. Mamy nadzieję, że nasz pomysł, nasze produkty przypadną Wam do gustu i będziemy razem wspierać miejscowych rolników, szykując przy tym restauracyjnej jakości jedzenie samodzielnie w swojej kuchni, z dostawą pod same drzwi.

W ofercie mamy trzy typy skrzynek. Wegetariańską, standradową i rodzinną, dostarczamy je co 2 tydzień. W przyszłości chcielibyśmy żeby zdrowa żywność docierała do Was co tydzień, ale na tą chwilę, jeszcze nie mamy takiej możliwości. Zapraszamy do zamawiania skrzynek prosto od rolnika.

Gruszka i Pietruszka - Zdrowa żywność Wrocław

Copyright © 2016 Gruszka i Pietruszka. designed by Coal Creative - agencja interaktywna